Olimpiada Wiedzy Technicznej (opiekunowie p. H.Kiersnowski i p. W. Aftyka) – wzięło udział 17 uczniów, do II etapu -  eliminacje okręgowe- zakwalifikował się Piotr Mackiewicz 3f

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” (opiekunowie p. H.Kiersnowski i p. W. Aftyka) – wzięło udział 30 uczniów, do II etapu okręgowego zakwalifikowali się:
- w grupie elektronicznej: Patryk Kuszowski 2h, Mateusz Magdziński 2g, Karol Chabracki 3g, Błażej Ulenberg 2g, Jakub Dzikowski 2f, Paweł Jędryczka 3f,  Piotr Mackiewicz 3f;
- w grupie teleinformatycznej: Piotr Dobrowolski 3h, Mikołaj Galant 3h

XII Ogólnopolski konkurs ELEKTRON (opiekunka p. J. Dziuban-Dechnik) – wzięło udział 12 uczniów, w finale Filip Falkowski z 3h zajął 10. miejsce, Krzysztof Sikora z 4f 18. miejsce

III konkurs RAZEM  DO  ZAWODU (Opiekun p. M. Piosik )- Uczestniczyło 5 zespołów 3-osobowych. Do finału w branży ICT i elektronika zakwalifikował się 1 zespół. Zajął w finale 4 miejsce i uzyskał wyróżnienie. W skład zespołu wchodzili uczniowie klasy 1eSP: Wiktor Anuszkiewicz,  Gracjan Bulczak, Tomasz Urbański

XIII edycja  Ogólnopolskiego Konkursu   „MŁODY INNOWATOR” – wziął udział 1 zespół złożony z dwóch uczniów

Intel® AI pilot program for youth – aplikacja – wzięło udział 5 uczniów, wyróżnienie zdobyli Filip Ziętara i Mateusz Śmich klasa 4a

Ogólnopolski Konkurs Projektowy „WYGRAJ INDEKS WETI” - 4 uczniów wzięło udział, Michał Blicharz  4d zajął 3 miejsce – indeks WETI i stypendium 3000zł, Indeks WETI i wyróżnienie otrzymali: Aleksander Flont 4h, Karol Plichta 4c, Wojciech Żurawski 4c

Mistrzostwa Polski Programistów PLC (III edycja) - 2 uczniów wzięło udział

Ogólnopolski konkurs wiedzy informatyczno-matematycznej „Algorytmion” (opiekunka p. M. Cierzniakowska)  – 3 uczniów wzięło udział, finalistą został uczeń klasy 1cSP Szymon Soborowski

PixBlocks Programming Challenge 2019 (opiekunka p. M. Cierzniakowska) – wzięło udział 4 uczniów z 1cSP i 2a, finalista - 6. miejsce w kraju: Jakub Gronostaj 2a, półfinaliści: Piotr Lempkowski, Wiktor Polanowski 1cSP

Międzyszkolny Festiwal Informatyczny "Projekt na Szóstkę" (13.edycja) (opiekunka p. M. Cierzniakowska) - 3 projekty:
ARIADNA: Olha Babicheva, 3d, Konrad Kihan, 3a
eDH: Szymon Soborowski, Piotr Kociński, 1cSP
UBI-FRIDGE: Mateusz Hawryluk 4a

VIII Mistrzostwa Polski w Pisaniu na Klawiaturze „Klawiaturowe Wyzwanie” (opiekunka p. M. Sobocińska-Malek) – wzięło udział 8 osób, w związku z pandemią konkurs przeniesiono na jesień 2020

XVIII międzynarodowy konkurs pisania na klawiaturze Internet Contest 2020 (opiekunka p. M. Sobocińska-Malek) – udział wzięli Przemysław Drózd 1hSP, Iga Apanasewicz 2a, Damian Makurat 2a, Szymon Mączyński 3c. Przemysław Drózd w kategorii „General” uzyskał 24 miejsce na 1742 uczestników z całego świata

Konkurs Błyskawicznego Pisania na Klawiaturze KLIK KLIK (opiekunka p. M. Sobocińska-Malek) – 15, miejsce zajął Damian Makurat 2a, 20. miejsce Iga Apanasewicz 2a. Drużynowo nasza szkoła 7 miejsce.

Międzynarodowa olimpiada ekologiczna "5R - Green Technolympics (Technoolimpiada) (opiekunki p. K. Olejnik, p. Patrycja Gałązka) – w konkursie w Kłajpedzie wzięło udział 5 uczniów z 1aG, Kamil Klemiato zajął trzecie miejsce, Jacek Kalkowski uzyskał tytuł "SB Bridge Influencer"