Kandydat » Dzień Otwarty ZSŁ i Konferencja Technikum jest OK!

Szanowni Państwo

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Państwa dwa wydarzenia jednego dnia, mające na celu przybliżenie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku.

 

22 marca 2024 DWA WYDARZENIA

 

Dzień Otwarty Technikum Łączności!

W godzinach od 9.00 do 13.00 (ostatnie wejście). Zwiedzanie indywidualne i grupowe bez wcześniejszej rezerwacji.

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami i opiekunami do zwiedzania szkoły. Wszelkie zawiłości związane z rekrutacją do szkoły ponadpodstawowej rozwieje rekrutacyjny punkt informacyjny, gdzie będzie można uzyskać praktyczne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego. Szczegóły programu na załączonym plakacie informacyjnym.

 

Zrzut ekranu 2024 03 6 o 22.53.21 

 

Konferencja „TECHNIKUM JEST OK!” z konkursami i nagrodami dla uczestników oraz udziałem pracodawców sektora IT.

Po konferencji, która odbędzie się w godz. 10.00-11.15, zwiedzanie szkoły. Udział w konferencji tylko dla grup zorganizowanych i po wcześniejszej rejestracji.

 

Konferencja ma ona na celu przybliżyć uczniom klas ósmych ofertę kształcenia w kierunkach technicznych i wskazać perspektywy zatrudnienia.

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z opiekunami do udziału w konferencji i zwiedzania szkoły w ramach dnia otwartego ZSŁ.

 

Aby umożliwić komfortowy udział w konferencji i dogodne zwiedzanie szkoły, bardzo proszę dokonać rejestracji poprzez formularz.

 

Zrzut ekranu 2024 03 6 o 21.31.35

 

 

Tego dnia wejście główne do szkoły od ul. Podwale Staromiejskie będzie przeznaczone wyłącznie dla odwiedzających.