Uczeń » Rok szkolny 2022/23 » Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

 

 

 

#nauczycieltermin
dzieńgodzina rozpoczęciasala
1 AFTYKA WIESŁAW środa 09:10 C183
2 AMBROS-ZEZULA MONIKA wtorek 11.00 A7
3 BIELECKI TADEUSZ poniedziałek, czwartek, piątek 14:40 -15:00 A114
4 BIRNBACH MAREK piątek 15:45 A112
5 BLICHARZ DOROTA piątek 12:05 A104
6 BOCHEŃSKI DARIUSZ środa 09:10 C185
7 BOROWCZYK ROMUALD czwartek 08:15 C 371
8 BOROWIAK ANNA czwartek 08:15 A209
9 BUSS MONIKA środa 14:00 biblioteka
10 CHANDUSZKO CEZARY środa 15:40 C380
11 CHMIELOWSKA KATARZYNA wtorek 13:00 A228
12 DADASIEWICZ ANNA wtorek 14:40 A115
13 DĘBICKA KATARZYNA wtorek 10:00 biblioteka
14 DUDZIAK IZABELA czwartek 15.45 A320
15 DZIUBAN-DECHNIK JOANNA wtorek /środa 07:40 B252
16 EGGERT JOLANTA środa 15:00 co drugi tydzień A212
17 GAŁĄZKA PATRYCJA środa 13:45 A306
18 GOŁĘBIOWSKA IWONA czwartek 16:20-17:20 A9
19 GOSTOMSKA MARTA czwartek 11:45 A211
20 GÓRSKA ALICJA środa 8.00 A226
21 GWIAZDA STANISŁAW czwartek 16:30 C 185
22 JAKUSZ JACEK co drugi piątek 12:50 B257
23 JANDA BERNARDYNA piątek 14:40 A7
24 KATANOWSKA BEATA wtorek 06:50 A 109
25 KĘPKA MARZENNA piątek co drugi 14:45 B254
26 KIEPIELA KATARZYNA poniedziałek, czwartek 06:50  
27 KIERSNOWSKI HENRYK środa 11:00 C375
28 KŁOS KATARZYNA czwartek 12:50 A3
29 KODYM-LEWANDOWSKA EDYTA czwartek 17.30 C418
30 KOWALCZYK KATARZYNA wtorek 14:40-15:25 A11
31 KOWALEWSKI MARIUSZ środa 17/18 C418
32 KRAJEWSKA MAGDALENA poniedziałek 12:50 A11
33 KRASKA IZABELA poniedziałek 14:40 A305
34 KRAWIEC EWA czwartek 14:40 A11
35 KUREK ELŻBIETA wtorek 07:10 A220
36 LIS GABRIELA czwartek 14:40 A 207
37 ŁANGOWSKA IWONA poniedziałek 14.40 A6
38 MAJKOWSKA MAGDALENA wtorek 14.50 B258
39 MAKOWIECKA STANISŁAWA wtorek 20/21 C418
40 MAŁKOWSKA MAGDALENA wtorek 13:30 A318
41 MARCINKO ALEKSANDRA środa 14:00 A130
42 MIANOWANY GRZEGORZ niedziela 20/21 C418
43 MICHALSKA ELŻBIETA piątek 14.40 A8
44 MICHALSKI ANDRZEJ piątek 14.40 A18
45 MIECZNIKOWSKA-ILCZUK HANNA czwartek 07:10 A202
46 MILEWSKI ADAM poniedziałek 15:35  
47 MIZERA ALINA wtorek 15:35 A 122
48 MURAWSKI MAREK poniedziałek 13.00 C379
49 MURAWSKI SŁAWOMIR poniedziałek 14:00 A7
50 NIEWULIS ANNA piątek 07:10 A10
51 OCHNIK WITOLD co drugi wtorek 15:35 B146
52 OLEJNIK KATARZYNA środa 07:20 A103
53 OLKOWSKA BARBARA środa 07:10 A219
54 OWEDYK OKSANA poniedziałek, czwartek, piątek 14:40 B255
55 PIECHOWIAK JADWIGA wtorek 11:00 A203
56 PŁUKIS JOLANTA piątek 11.00 A31
57 PRZYBYŁOWSKA-CITKO HANNA środa 09:00 A119
58 PRZYTARSKA MAGDALENA środa 13.55 A313
59 PYDA-MICHALSKA AGNIESZKA poniedziałek 14.00 B241/B150
60 REKOWSKI PIOTR wtorek 12:50 A11
61 SADŁEK EWA poniedziałek 13 A303 lub A302
62 SAWA MIROSŁAWA wtorek 14 czytelnia
63 SIEKIERZYŃSKA EMILIA wtorek 18/19 co drugi C418
64 SIKORSKI JAROSŁAW środa 13:45 A109
65 SKOWRON LESZEK poniedziałek 13.50-14.50 (co 2 ty) A25
66 SOBCZAK IRENEUSZ środa 14:50 B146
67 SOBOCIŃSKA-MALEK MAGDALENA poniedziałek 15:35/16:30 co drugi tydzień B148
68 STACHURSKI WOJCIECH wtorek, środa, czwartek 06:50 B248
69 STENCEL JÓZEF wtorek 10:05-10:50 B266
70 STĘPIEŃ MARIUSZ wtorek 11:45 A3
71 SZCZYGIEŁ DAMIAN poniedziałek 16.00 B257
72 SZCZYPCZYK BARTŁOMIEJ czwartek 13:45 A11
73 SZYMAŃSKA ALEKSANDRA poniedziałek 09:00 A204
74 TARATUTA SŁAWOMIRA środa 13:00 A308
75 TRUSZKOWSKA EWA wtorek 14:50 C387
76 TYSZER MAGDALENA poniedziałek, piątek 7:00-7:20 A311
czwartek 7:45-8:05
77 WALKOWIAK PIOTR środa 14:40 A11
78 WENGRZYN KAROLINA poniedziałek 14:40 A315
79 WŁADZIŃSKI WOJCIECH czwartek 14:40 - 15:40 A107
80 WOJDA ŁUKASZ wtorek 14:40- 15:25 A11
81 WOŹNIAK JOANNA wtorek 14:50 A320
82 ZIN IZABELA środa 12:50 A310
83 ZYGAŁO JACEK czwartek 14:40 A11
84 ZYGZUŁA MARIUSZ wtorek 14:50 A11
85 ŻYWICKA BOŻENA wtorek 15:35  
86 ŻYWLUK-DUDOWICZ IRENA poniedziałek 11:45 A302 lub A303